Культура news6

Опубліковано 13 08, 2015 | Автор: Редактор

0

Amnesty International закликає декриміналізувати проституцію

Правозахисна організація Amnesty International ухвалила резолюцію, яка передбачає початок кампанії на підтримку декриміналізації проституції по всьому світу.

Про це повідомляє видання The Independent.

«Ми визнаємо, що це критично важливе питання прав людини надзвичайно складний, і тому ми торкнулися його з точки зору міжнародних стандартів прав людини», а – прокоментував рішення генеральний секретар організації Саліл Шетті.

При цьому в організації наголосили, що вважають торгівлю людьми, зокрема, для сексуальних послуг, злочином.

Як відзначили у виданні, серед інших організацій, які підтримують легалізацію проституції – Всесвітня організація охорони здоров’я, Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІД, авторитетний медичний журнал The Lancet.

Зокрема прихильники легалізації переконані, що введення проституції в правове поле дозволить запобігти зловживанням у відношенні надають секс-послуги, припинити торгівлю людьми і поширення таких захворювань як ВІЛ та СНІД.


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑