Опубліковано 30 09, 2015 | Автор: Редактор

БПП “Солідарність” представили в Ужгороді кандидатів до обласної та місцевої рад

Сьогодні відбулася анонсоване засідання з представлення окремих кандидатів від БПП “Солідарність” у обласну та місцеву ради Закарпаття та Ужгорода. Представники партії також дали кілька відповідей про  передчасну агітацію, яку зафіксували в місті представники ГМ ОПОРА.

СолідарністьКандидатом на посаду міського голови Ужгорода від партії БПП Солідарність було висунуто Михайла Качура, керівника заводу “Турбогаз”.

Роберт Горват, голова осередку партії в Ужгороді, висловився щодо основного принципу набору людей в команду: «Ми намагалися сформувати команду так, аби в жодної людини в місті не виникло питання до нашого кандидата, стосовно не порядності. Порядність – це перше, що повинно бути в кандидата. Я особисто беру на себе відповідальність за кожного члена цієї команди» – зауважив він.

Голова осередку партії Валерій Пацкан, у свою чергу, закликав присутніх та ЗМІ повідомляти про “не якісних” осіб в рядах партії до 5 жовтня.

Після часткового представлення кандидатів за списком, слово взяв представник ГМ ОПОРА Ярослав Гулан. Він звернувся до керівників осередку з питанням, чому партія почала дії, схожі на агітацію. Він пояснив своє питання тим, що спостерігачі мережі зафіксували білборди від партії вчора, у той час, як 29 вересня партія тільки зареєструвалася на вибори. А отже, згідно ЗУ “Про вибори”, стаття 54, це можна вважати порушенням, адже кандидати мають право починати агітацію на наступний день після реєстрації.

Представники партії дали кілька відповідей на це питання. Михайло Качур та Валерій Пацкан виказали здивування щодо проміжку часу, який закон встановлює від часу реєстрації до початку агітації (одна доба). Роберт Горват, голова міського осередку БПП “Солідарність” додав, що можливо рекламне агентство щось наплутало.

Детальніше з місця подій – відео Олександр Кудь.

Солідарність

Солідарність

Солідарність

Tags: , , , , , , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑