Опубліковано 30 09, 2015 | Автор: Редактор

Проблема підкупу виборців на Закарпатті

Протягом вересня голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю надійшло близько 10 анонімних повідомлень про підкуп виборців на Закарпатті партією «Єдиний Центр».

У коментарі журналістам Громадське ТБ Закарпаття керівник адміністрації розповів, що надіслав відповідні звернення про підкуп до правоохоронних органів. Він підкреслив, що влада має робити усе можливе, аби запобігти виборам «по-Закарпатські», тобто виборам, в ході яких будуть здійснювати підкуп виборців. Такі вибори – підкреслив він – вже не вперше відбуваються в регіоні.

«Ці дії наші чомусь деяким політичним силам стали не подобатись. Вибачте, це їхнє право. Якщо я нікому грошей не роздавав і не збираюся цього робити, я сам буду першим заінтересованим піти в міліцію і сказати – перевірте».

Голова МВС Закарпаття Сергій Князєв у розмові з нашим кореспондентом підкреслив, що для правоохоронців не має різниці, від кого надходять звернення.

«Всього без сьогоднішньої доби ми маємо 9 звернень у МВС. Міліція – деполітизована у цій ситуації».

Він також розповів, що людей за списками з анонімних повідомлень, які надійшли до Москаля, наразі перевіряють.

«В деяких зверненнях є прізвища громадян, які на думку когось причетні до можливого підкупу чи до підкупу. Відповідно, згідно закону ми викликаємо даних громадян, відбираємо від них пояснення, або проводимо бесіди, встановлюємо – факт підтверджується, не підтверджується, і, відповідно, приймається рішення. На сьогоднішній день із всіх громадян, яких ми опитали, чи з якими ми спілкувались, чи яких ми допитали, фактів підтвердження підкупів не встановлено».

Свою думку про майбутні вибори та підкуп виборців виказали і жителі Ужгорода.

Tags: , , , , , , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑