Опубліковано 30 09, 2015 | Автор: Редактор

Скандал на презентації кандидатів БПП “Солідарність” в Ужгороді

Сьогодні під час засідання членів БПП “Солідарність” присутній на заході журналіст, кандидат на посаду міського голови Олег Подебрій (самовисуванець – прим.ред) заявив, що в списку партії є людина, яка має кримінальне минуле. Чоловік наполягав на тому, що людина з таким минулим не має права бути в списках жодної партії.

Мова йшлася про Романа Богуславського, який свого часу працював в органах правопорядку. Так, зі слів Подебрія, він особисто бачив письмові пояснення цієї особи щодо деяких компроментуючих його ситуацій. Свою обізнаність Олег Подебрій пояснив тим, що тривалий час працював прес-секретарем УМВС Закарпатської області.

Голова Закарпатського осередку партії Валерій Пацкан відповів заявнику, що готовий виключити Романа Богуславського зі списку кандидатів, якщо отримає належні докази.

Детальніше – відео Олександр Кудь.

Tags: , , , , , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑