Політика news9

Опубліковано 13 08, 2015 | Автор: Редактор

0

Українські депутати закликали своїх європейських колег не їздити в анексований Крим

Депутати Верховної Ради звернулись до народних обранців у країнах ЄС із закликом утриматись від візитів в окупований Крим.

Про це йдеться в зверненні, опублікованому на сайті Верховної Ради України.

Члени комітету звернулися до колег з Європейського парламенту у зв’язку з намірами деяких депутатів національних парламентів країн-членів ЄС і депутатів Європарламенту відвідати тимчасово окупований Крим.

«Закликаємо тих, хто сьогодні мріє здійснити так звані візити в окупований Крим, що був і залишається українським, відмовитися від таких планів або реалізувати їх у порядку, передбаченому законодавством України», – говориться в зверненні.

Крім того, українські депутати звернулись до комітету Європарламенту з закордонних справ і безпосередньо його голови Ельмара Брока з проханням докласти необхідних зусиль для того, щоб переконати європейських депутатів у необхідності збереження чіткої й принципової позиції в питаннях тимчасової окупації Криму.

Усередині липня в Криму побувала група французьких депутатів. Згодом кілька депутатів італійського парламенту з популістського «Руху 5 зірок» також заявили про свій намір відвідати анексований Крим.

Tags: , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑