Політика news10

Опубліковано 13 08, 2015 | Автор: Редактор

0

Звіт Ради Європи про Одеську трагедію має з’явитися наприкінці жовтня

Міжнародна дорадча група Ради Європи, яка має право на спостереження за розслідуванням події на Майдані та масової загибелі людей 2 травня в Одесі, заявляє, що схвалення кінцевого звіту очікується до кінця жовтня.

Як повідомляє «УП», 7 серпня було опубліковано проміжний звіт про роботу щодо одеських подій.

«Схвалення кінцевого звіту очікується до кінця жовтня, коли він буде спрямований Генсеку РЄ та українській владі; дата передачі буде публічною», – заявляють в дорадчі групі.

У представленому сьогодні документі не міститься висновків та деталей про знайдену інформацію, а тільки перелічені зустрічі та консультації.

2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян. У розміщеному Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

Як повідомляв перший заступник генерального прокурора України Володимир Гузир, станом на 22 квітня, ГПУ не знайшла доказів спланованого підпаду одеського Будинку профспілок 2 травня минулого року. За його словами пожежа стала наслідком використання запалювальної суміші учасниками масових заворушень.

Tags:


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑