Опубліковано 04 10, 2015 | Автор: Редактор

ЧЕСНО в Ужгороді: як закласти в депутатів бажання бути чесними

Політики мають відійти від популістських гасел та непрямого підкупу виборців. Так координатор руху ЧЕСНО в Ужгороді Юлія Дуб сформулювала основні цілі руху.

Наразі його учасники займаються моніторингом виборчої ситуації. На меті – виявити, які люди йдуть у владу, ким вони були раніше. Основний акцент – звідки у них гроші на виборчу кампанію.

Одна з основних цілей руху ЧЕСНО – це зміна риторики кандидатів.  Тож важливим кроком на шляху до реалізації задуманого сьогодні стала декларація відповідальності. В цій  декларації члени руху «ЧЕСНО» сформулювали основні тези, якими мають користуватися політики у власній публічній риториці. Особливо актуально це напередодні виборів-2015.

«Більше 40 політиків Закарпаття та кілька кандидатів в мери Ужгорода вже підписали декларацію відповідальності» – повідомила координатор руху, – ця декларація включає обіцянки з приводу того, що ці політики будуть робити у владі.  Саме ці тези вони мають використовувати. Обіцяти конкретні, предметні речі, чим має займатися депутат – підкреслила Дуб.

Інша мета – зробити так, щоб депутати були більш відкритими та публічними.  Для цього члени руху будуть проводити опитування щоб дізнатися, чи йдуть люди на вибори, чи ні, аби виявити проблему, яка є в місті. Наразі рух готує петицію, під якою може підписатися кожен громадянин, в якій до кандидатів висувається звернення, щоб вони були більш відкритими і публічними: публікували попередні звіти про кампанію, загальні фінансові звіти.

Наступним кроком кампанії буде акція «Навіщо нам депутат», в якій члени руху будуть проводити роз’яснювальну роботу, для чого потрібен депутат, чим він конкретно має займатися, чи він дійсно це робить, чи може він далі представляти інтереси громади.

Tags: , , , , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑