Соціум news12

Опубліковано 30 07, 2015 | Автор: Редактор

0

Forbes позбавив ліцензії українську версію

Компанія Forbes Media заявила, що UMH Group більше не має права використовувати бренд Forbes, а також контент цього видання. Про це повідомила старший віце-президент з корпоративних комунікацій Forbes Мія Карбонелл.

«Відповідно до розпорядження американського уряду, Forbes 6 серпня 2015 року вжив усіх заходів, щоби відмовити «Forbes Україна» в доступі до контенту та бренду. У зв’язку з цим Forbes більше не надає UMH Group права використовувати бренд Forbes для сайту UMH та доступу до домену forbes.ua», – цитує AIN.UA Мію Карбонелл.

Це пов’язано з тим, що 30 липня американський уряд вніс Сергія Курченка, власника UMH Group, до переліку осіб, проти яких застосовуються санкції. Це забороняє американським компаніям, таким як Forbes Media, мати справи з Курченком прямо чи опосередковано (з компаніями, де бізнесмен володіє часткою 50% та більше).

Раніше повідомлялось, що український сайт Forbes змінив домен – з forbes.ua на forbes.net.ua. В Україні домен .UA можна отримати і використовувати тільки у разі, якщо у власника сайту є свідоцтво про реєстрацію торгової марки.

Сайт forbes.ua наразі недоступний для користувачів. Переадресації зі старого сайту на новий не відбувається.


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑