Опубліковано 18 08, 2015 | Автор: Редактор

У Ракошино другий рік поспіль перекривають трасу

Село Ракошино Мукачівського району на Закарпатті вже другий рік поспіль у літню пору лихоманить. Мешканці села перекривають трасу міжнародного сполучення з різними вимогами. У 2014 році жінки блокували дороги через “полювання” на чоловіків для зони АТО.

Однак торік ніхто з пікетувальників так і не зміг пояснити, чого домагається. Люди переповідали про те, що по їхніх селах, начебто, виловлюють чоловіків і відправляють у зону АТО. Але жодної родини, яка би підтвердила такий факт, указати не могли. Як і сім’ї, у кого призовники перебувають у зоні АТО.

Цього тижня знову було заблоковано рух транспорту на трасі Київ – Чоп активістами «Тарифного майдану», які вимагали від влади врегулювання тарифів, або підняття зарплат та пенсій, та приїзду керівника Закарпатської області Геннадія Москаля.

Журналісти Громадського Телебачення Закарпаття спробували вияснити, чому другий рік поспіль саме у цьому селі перекривають трасу?
Як до цих мітингів ставляться інші місцеві жителі та сільський голова?

І чи не пов’язано це з набираючими активність антивладними банерами та листівками, що розповсюджує місцева партія.

Tags: , , , ,


Про автораНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑